Kosmetyki Ideal Radiance by Amway przeciw przebarwieniom (informacja prasowa)

ARTISTRY™ Ideal Radiance by Amway – skuteczna walka z ciemnymi plamami i przebarwieniami skóry

Słoneczne letnie dni powoli dobiegają końca, a wraz z nimi wakacyjna opalenizna. Nasza skóra, jeszcze do niedawna ciesząca nas wspaniałym kolorem, odkrywa swoje ciemne oblicze – nierówny koloryt oraz przebarwienia. Walka z tymi problemami może wydawać się nierówna, ale dzięki linii ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ w trzech prostych krokach możemy z nimi wygrać!

Jak powstają przebarwienia i jak z nimi walczyć?

Z punktu widzenia kosmetycznego wygląd skóry jest odzwierciedleniem zdrowia i miarą piękna. Zmiany skórne są wynikiem nie tylko czynników środowiskowych, takich jak ekspozycja na słońce, ale także genetyki, odżywiania, stresu i naturalnego procesu starzenia. Nadmierna ekspozycja skóry na działanie promieni słonecznych może doprowadzić do zakłócenia wytwarzania melaniny – naturalnego pigmentu odpowiadającego m.in. za barwę włosów, oczu i skóry.

Gdy poziom natężenia barwnika jest zbyt wysoki, rozkłada się on nie nierównomiernie, co skutkuje pojawieniem się ciemniejszych plam. Najbardziej narażone na pojawienie się przebarwień słonecznych są odsłonięte części ciała: twarz, dłonie, dekolt, a także  ramiona. Problem przebarwień dotyczy osób w różnym wieku.

Linia ARTISTRY IDEAL RADIANCE została opracowana z myślą o osobach, które zmagają się z ciemnymi plamami, przebarwieniami i ziemisto-żółtawym odcieniem skóry. Stosowanie produktów ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ wyrównuje koloryt, rozświetla skórę i dodaje jej blasku.

Linia ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway nie tylko leczy, ale także chroni i zapobiega powstawaniu przebarwień. Produkty powstały w wyniku zaawansowanych badań i technologii naukowych, w oparciu o naturalne, sprawdzone i potwierdzone w swoim działaniu składniki aktywne.

Technologia 3D oparta jest na liposomie odpowiedzialnym za transport składników nawilżających, rozjaśniających i łagodzących w głąb skóry, co przynosi szybkie i bezprecedensowe efekty. W rezultacie silnie działające składniki roślinne oraz opracowane naukowo substancje aktywne dostarczane są do 3 warstw skóry, które potrzebują ich najbardziej, rozwiązując w ten sposób problemy najtrudniejszych do usunięcia ciemnych plam i przebarwień już u źródła. Liposom dociera do najgłębszych obszarów już w ciągu 2 godzin!

ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway Emulsja rozświetlająca

Szybko wchłaniający się koncentrat o delikatnej konsystencji, zawierający najwyższe stężenie naturalnych składników aktywnych, jakie kiedykolwiek zostało zastosowane w preparacie marki ARTISTRY. Preparat posiada właściwości silnie rozjaśniające. Natychmiast zwiększa blask i promienność skóry, szczególnie poszarzałej i zmęczonej. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia i zmniejsza ich widoczność. Już w ciągu 24 godzin znacznie minimalizuje działanie melaniny, która jest przyczyną powstawania ciemnych plam. 97% kobiet biorących udział w badaniu skóry z użyciem chromametru (w celu określenia wartości przejrzystości/jasności skóry) zauważyło bardziej promienną skórę już po 4 tygodniach stosowania preparatu. Emulsja zapewnia szybkie działanie i trwałe rezultaty. Już w ciągu 15 minut następuje zwiększenie poziomu nawilżenia aż o 123%, utrzymujące się do 8 godzin.*

*Wtedy, gdy preparat stosowany jest jako część Systemu – kuracji ARTISTRY IDEAL RADIANCE

Składniki aktywne:

Wyciągi ze stokrotki pospolitej, nasion wiesiołka oraz inne kompleksy roślinne znajdujące się w mieszance ARTISTRY wzmacniają rozjaśniające działanie protein białkowych, czerwonych alg i wyciągu z fasoli, jednocześnie łagodząc i rozjaśniając skórę. Zaawansowana technologia 3D wykorzystuje lukrecję, lecytynę i ceramid 3, które penetrują głębsze warstwy skóry, dostarczając składników nawilżających i odżywczych tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Pojemność: 30 ml                               

Cena: 384,00 zł

ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway Korektor redukujący przebarwienia

Korektor posiada formułę, która niweluje nawet najtrwalsze ciemne plamy i przebarwienia. Preparat przeznaczony jest do stosowania rano i wieczorem. Posiada skoncentrowaną formułę, która dociera do problematycznych warstw skóry już w ciągu dwóch godzin od momentu nałożenia jej na twarz. Zmniejszenie aktywności melaniny następuje w ciągu zaledwie 24 godzin.* Rezultat: widocznie rozświetlona i rozjaśniona skóra o promiennym wyglądzie i wyrównanym kolorycie.

*Wtedy, gdy preparat stosowany jest jako część Systemu-kuracji ARTISTRY IDEAL RADIANCE.

82% kobiet biorących udział w testach potwierdziło, że korektor redukujący przebarwienia pomógł im zmniejszyć poziom objawów hiperpigmentacji w ciągu zaledwie 4 tygodni. Intensywna i skuteczna formuła korektora eliminuje trwałe przebarwienia starcze. 97% kobiet biorących udział w testach zauważyło, że ich skóra stała się jaśniejsza już po 12 tygodniach stosowania produktu! Preparat zwiększa promienność skóry. Składniki zawarte w korektorze docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu skutecznie eliminują przebarwienia, jednocześnie łagodząc, nawilżając i odżywiając skórę, która staje się miła w dotyku i rozświetlona od wewnątrz.

Składniki aktywne:

Proteiny z pereł, czerwone algi, wyciąg z fasoli oraz śliwki europejskiej wspomagają swoje działanie, rozjaśniając skórę i łagodnie wyrównują jej koloryt. Zaawansowany system oparty na stworzonej przez ARTISTRY technologii 3D gwarantuje, że wszystkiego jego składniki oraz specjalne połączenie substancji nawilżających i łagodzących, docierają do głębszych warstw skóry, czyli tam, gdzie ich działanie jest najbardziej skuteczne.

Pojemność: 15 ml                               

Cena: 270,00 zł

ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway Krem rozświetlająco – nawilżający (na dzień i na noc)

Krem posiada formułę o właściwościach intensywnie nawilżających, która w połączeniu z działaniem rozjaśniającym, skutecznie wyrównuje koloryt skóry i eliminuje problem hiperpigmentacji, dzięki czemu cera zyskuje promienny wygląd – w dzień i w nocy. W ciągu dnia krem szybko zwiększa poziom nawilżenia skóry, rozjaśniając ją delikatnie i dodając jej blasku. W nocy preparat zapobiega odwodnieniu, dzięki czemu następnego dnia skóra wygląda na wypoczętą i zdrową. Krem intensywnie nawilża skórę i odbudowuje jej naturalny poziom nawilżenia. Wpływa na zmniejszenie się aktywności melaniny odpowiedzialnej za powstawanie ciemnych plam i przebarwień. W rezultacie skóra odzyskuje zdrowy i promienny wygląd. Wyniki badań klinicznych wskazują, że już po 15 minutach od zastosowania kremu poziom nawilżenia skóry zwiększa się aż o 131%, utrzymując się przez 8 godzin.

Składniki aktywne:

Zaawansowana technologia 3D opracowana przez ARTISTRY sprawia, że składniki łagodzące dostają się w głąb skóry, nawilżając miejsca, które tego potrzebują najbardziej. Dzięki temu składniki rozjaśniające, takie jak proteiny z pereł, czerwone algi, wyciąg z fasoli i pelargonii są w stanie dotrzeć do wewnętrznych warstw skóry, skutecznie eliminując trwałe przebarwienia i wyrównując w ten sposób koloryt oraz tonację cery.

Pojemność: 50 ml                               

Cena: 282,00 zł

Wszystkie produkty ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ by Amway sprzedawane są wyłącznie za pośrednictwem sieci liczącej ponad trzy miliony punktów dystrybucji Amway™ na całym świecie oraz poprzez stronę www.Amway.pl

Foto: materiały prasowe i FB Artistry US.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>