blog_gs_4954457_7675035_tr_diorhypnoticpoison

Dior – Hypnotic Poison

 
Warto mieć ten zapach po to, by uwodzić. Polecam paniom po czterdziestce z uwagi na dość ciężką kompozycję, składającą się z następujących składników: czerwone jabłko czyli owa hipnotyzująca trucizna, symbol zakazanych pragnień, dalej można wyczuć migdał, kminek, jaśmin, piżmo, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, mech dębowy. Płomienna czerwień flakonu idealnie oddaje bogactwo iście gorącej kompozycji, która niszczy harmonię a rozpala przeciwstawne zmysły. Ciężko powiedzieć czy spodoba się kapryśnym kobietom, na pewno nie takim, które preferują otaczać się odświeżającymi pachnidłami. Największa buteleczka kosztuje ponad 300zł.

3 myśli nt. „Dior – Hypnotic Poison

  1. ~perfumowa kraina

    Używam od ok. 8 lat. Miałam dwie butelki „starej” wersji, z 2004 roku. Niestety jestem już w połowie drugiej :-( Zapach nieco różni się od tego obecnie dostępnego. Szkoda, bo ze starego wypustu mogę już nie mieć możliwości kupienia. To jeden z ulubionych zapachów mojego męża. A jak dla mnie to najpiękniejsza wersja „trucizn” Diora.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>