Jacques Battini – New York NY

jacques battini new york ny perfumy

Świeże damskie perfumy przypominające męskie mają pewną przewagę nad pozostałymi, ich świeżość nie blednie, jest cały czas wyczuwalna. Firma Jacques Battini ma w swojej ofercie dwa tego typu zapachy, mianowicie White Spark i z 2014 roku New York NY, o którym mowa w tym wpisie.

Intrygująca, kunsztowna, cytrusowo – kwiatowa uszlachetniona akordami drzewnymi kompozycja przeniesie Cię w myślach do tętniącego życiem wielkiego miasta. Będziesz potrzebować chwili dla siebie – perfum doskonale odświeżających i kojących zmysły.

Czerwone jagody to rzadki składnik w polskich perfumach, Jacques Battini w zapachu NY pokazuje, iż kombinacja z dodatkiem cytryny i bergamotki jest początkiem świeżości trwającej cały dzień. Chłód, gorycz, cierpki posmak nie oddaje się tak łatwo pikantnym nutom kardamonu i prawdziwie kobiecego jaśminu. Duet jest tajemniczy i czasem trudny do określenia, ale wspaniale pobudza wyobraźnię. Piżmo i cedr wieńczą to dzieło. Ten zapach budzi dystans, ale jest na tyle ciekawy, że jedna przygoda z nim to stanowczo za mało.

Zapach NY polecam na dzień, paniom wymagającym, nie preferującym słodkich pachnideł, bowiem nie ma w nim chociażby cienia egzotyki a jest minimalizm i zachowawczość. Z pewnością poprawia nastrój, jest pełen śmiałości. Flakon łączy prostotę z radością. Wzbogacony delikatną bransoletką z prawdziwą perłą Murano, podobnie jak reszta perfum damskich i męskich z serii Young by Jacques Battini & Murano.

jacques battini new york ny opinie

2 myśli nt. „Jacques Battini – New York NY

  1. ~Emilia

    Bardzo fajne, cytrusowe, swieże. Identyczne jak Versense Versace. Czy firma Jacques Battini produkuje zamienniki?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>