Jak pachnie męski zapach TOMMY HILFIGER TOMMY?

Moda Tommy Hilfigera pochodzi prosto ze Stanów Zjednoczonych a opisywany zapach Tommy – ze Szwajcarii. Na wstępie zaznaczę, że panowie, którzy pragną rozpalać namiętność i magnetyzować ognistą męskością nie znajdą w tym zapachu poszukiwanych nut drzewa imbirowego tudzież papryczki piri piri.

Woda toaletowa Tommy ma ponadczasowy, klasyczny charakter, często wybierana przez panów w ciepłe, letnie dni, stworzona dla mężczyzn o wyszukanym guście. Akordy mięty, lawendy, bergamotki i grejpfruta urzekną tuż po rozpyleniu. Serce zapachu należy świeżej żurawiny, jabłka i róży. Baza stanowi połączenie bursztynu, kaktusa i kwiatu bawełny. Całość jest mieszanką elegancji, lekkości i ciepła, wyraża nieprzemijającą miłość do luksusu i dobrego stylu.

Kiedy dobrze wsłuchasz się w tą kompozycję, z zaskoczeniem stwierdzisz, iż „dzieli się na dwie części”. Jedna jest świeża i chłodna, druga głęboka i miękka. Środek tej kombinacji niepostrzeżenie przemyka między pierwszą a drugą nutą. Mimo wszystko, warto zatem zacząć dzień z przypływem fantastycznej świeżości!

Gdzie kupić zapach Tommy by Tommy Hilfiger? Jest łatwo dostępny, do kupienia m.in. w sklepach kosmetycznych Hebe.

tommy hilfiger zapach męski 2015

FACEBOOK:

facebook.com/katarzynazamielskablogpl

INSTAGRAM:

@KATARZYNAZAMIELSKA

TWITTER:

twitter.com/blogoperfumach

 

Jedna myśl nt. „Jak pachnie męski zapach TOMMY HILFIGER TOMMY?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>