Jak się perfumować? Porady od ARTISTRY

Wiecie już, że firmę Amway od lat 90tych darzę dużą sympatią. Z zainteresowaniem śledzę nowinki kosmetyczne wszystkich marek jakie kreuje. (Moim zdaniem) najbardziej luksusowa marka – ARTISTRY – oferuje produkty do pielęgnacji skóry twarzy, kosmetyki do makijażu oraz perfumy. Wszystkie jej nowoczesne rozwiązania, inspirowane naturą, prowadzą do nieskazitelnego piękna.

Na moim blogu znajdziecie osobiste recenzje takich perfum Amway jak ARTISTRY FLORA CHIC i Ancestry in Paris. Marka ARTISTRY w kwestii perfumowania się pozostaje wierna tradycjom.

flora chic perfumy artistry

ARTISTRY proponuje spryskiwać ulubionym zapachem jeden, dwa lub maksymalnie trzy wybrane „pulsujące punkty” (kark, zgięcie łokci, nadgarstki, obszar za uszami, zgięcie kolan lub skórę na obojczykach), czyli miejsca, które są najbardziej rozgrzane i pozwalają na głębsze rozwinięcie się kompozycji. Wówczas, niezależnie od pory roku, dnia, zapach harmonijnie roztaczać się będzie wokół Was, będzie trwał dłużej i poczujemy wszystkie trzy nuty w nim zawarte.

I w tym momencie może zdziwić fakt, że marka sugeruje powtarzać czynność perfumowania się według własnego uznania, nawet kilkakrotnie w ciągu dnia, wszystko po to, aby podtrzymać dobry nastrój i chęć do działania, bo jak pamiętamy, perfumy o pięknym aromacie mają ogromną moc!

Należy pamiętać, by unikać pocierania jeden o drugi uperfumowanych nadgarstków. Zapach może szybko się ulotnić i zmienić charakter.

Pozostaje mi podpisać się pod tymi poradami obiema rękoma, są to uniwersalne rady, o których powinny pamiętać szczególnie osoby, którym zależy przede wszystkim na trwałości zapachu lub testują swoje pierwsze pachnidło w życiu. Osobiście, dodatkowo perfumuję również ubrania, dodatki, np. szalik czy apaszkę i zawsze w torebce noszę mały flakonik zapachu. A Wy jak się perfumujecie? Oszczędnie czy mocno?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>