Lotion do układania włosów Shake Your Head

Pragniecie ułożyć włosy tak, aby wyglądały na naturalnie podniesione u nasady, ale nie sklejone i łatwo przechodziły przez grzebień lub szczotkę do modelowania? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na niniejsze pytanie, idealnym kosmetykiem będzie lotion do układania włosów od Shake Your Head!

Większa objętość. Naturalnie.

W trosce o zadowolenie klientów i podążając za nowymi trendami polska marka Shake Your Head wprowadziła na rynek nowy produkt do stylizacji włosów – Lotion SYH! Po udanym debiucie kosmetycznym w postaci profesjonalnego lakieru, SYH proponuje nowe rozwiązanie – ratunek dla włosów trudnych do układania i niesfornych.

Składniki aktywne.

Lotion SYH zawiera specjalną formułę wzbogaconą pro-witaminą B5 i hydrolizatem protein owsa. Oba składniki działają odżywczo na włosy, zapobiegają rozdwajaniu końcówek, przywracają aksamitną gładkość, chronią włókna przed czynnikami zewnętrznymi. Solidną pielęgnację zapewnia wyciąg z mango oraz wyciąg z pestek winogron i skrzypu polnego.

Jak stosować?

Rozpylać równomiernie na mokre włosy, wysuszyć lub wymodelować. W celu uzyskania ciekawych rezultatów spróbujcie wmasować preparat w wilgotne pasma lub subtelnie zaaplikować na suche włosy. Producent poleca alternatywny sposób: nakręcić włosy na wałki i rozpylić produkt po wałkach, po wyschnięciu ściągnąć wałki i rozczesać.

Zalety.

Lotion SYH sprawia, że włosy są uniesione od nasady, mają więcej objętości, zaś włosy cienkie i delikatne stają się bardziej gęste. Wszystko dzieje się bez zbędnego sklejania, opadania, matowienia włosów. Pasma są zrewitalizowane co przekłada się na ich elastyczność, miękkość i blask.

Odkryj naturę swoich włosów!

Gdzie kupić Lotion?

Profesjonalny Lotion dostępny jest jedynie w salonach Shake Your Head, sprawdźcie na stronie oficjalnej www.shakeyourhead.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>