KOCHAM PERFUMY

Moje perfumy na Jesień 2016

Jakimi perfumami pachnę w sezonie jesiennym? Odstawiłam typowo letnie zapachy (zawierające same cytrusy), pożegnałam owocowe mgiełki perfumowane na rzecz słodkich, ciężkich, orientalnych, upojnych, piżmowych, kwiatowych pachnideł, otaczających woalem tajemniczości i romantyzmu, i takich (jak to mówi moja koleżanka „wtapiających się w skórę”). Jesienne zapachy wcale nie muszą być wyciszające, z akordami wanilii, piżma, różowego pieprzu, kwiatu pomarańczy mogą stanowić pikantną i energetyczną mieszankę.

Powitałam więc jesień w brązowych, złotych, granatowych barwach. Myślę, że przez trzy miesiące jesieni uda mi się zużyć do końca całą zawartość flakonów, jak wspominałam o minimalizmie i przechowywaniu perfum, buteleczki nie są całkowicie pełne. Zauważyłam, że jesienią producenci zazwyczaj lansują perfumy w złoto – różowych flakonikach (z ang. rosegold), złotych, czarnych, granatowych, szarych, beżowych. Macie swoich faworytów?


http://perfumella.blog.pl/calvin-klein-secret-obsession-recenzja-perfum/


http://perfumella.blog.pl/giorgio-armani-si-edp-recenzja-perfum/


http://perfumella.blog.pl/ignis-sphere-perfumy-jacques-battini/


http://perfumella.blog.pl/essenza-oriflame-giordani-gold-perfumy/


http://perfumella.blog.pl/tous-sensual-touch-perfumy-recenzja/


http://perfumella.blog.pl/jak-pachna-perfumy-amway-ancestry-in-paris/

Jakich perfum używacie w tym sezonie? Podawajcie nazwy Waszych ulubionych perfum na jesień 2016 w komentarzach pod postem.

Jedna myśl nt. „Moje perfumy na Jesień 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>