Nowość w perfumerii – Loewe – Aire Sensual

Wystarczy, że nie będę trzy tygodnie w perfumerii a wtenczas pojawiają się nowości. Aire Sensual to kontynuacja słynnego i nie bójmy się stwierdzić – legendarnego – zapachu Aire z 1985r. W tym roku Aire Sensual charakteryzuje się lekkimi, promiennymi, świeżymi nutami. W składzie znajdują się m.in. kalabryjska cytryna i mandarynka, zielone jabłko, nie często spotykany paragwajski petitgrain (drobniutkie niedojrzałe pomarańcze), jaśmin z Grasse, frezja, konwalia, cedr, piżmo. Mówi się, że ten zapach to dusza hiszpańskiej kobiety. Rasowa hiszpańska kobieta kojarzy mi się z zapachem ciężkim, pikantnym, niesamowicie trwałym choć kwiatowo – owocowe aromaty faktycznie odzwierciedlają cechy współczesnej kobiety, tj. elegancja, swoboda, naturalne piękno i wolność.

 
Flakonik subtelny, uroczy, przezroczysty, wypełniony bladoróżowym płynem. Sephora.pl podaje, że autorem jest Vicente Veli. Cena wysoka. Za 30ml zapłacimy niemal 240zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>