O MNIE

Witajcie na mojej stronie!

Bloga Perfumella prowadzę od 2010 roku. Znajdziecie na nim recenzje perfum, których aktualnie używam i posiadam w kolekcji, opisy, porównania, rekomendacje kosmetyków pielęgnacyjnych i makijażowych oraz fotorelacje z eventów branżowych.

Posty z bloga kilkadziesiąt razy były rekomendowane przez Onet.pl na stronie głównej a także polecane przez znane firmy kosmetyczne. Aby być na bieżąco i dowiadywać się o nowościach, zachęcam do polubienia bloga w mediach społecznościowych: facebook, instagram.

Co mi daje blogowanie? To świetna okazja do poznania nowych ciekawych ludzi, przetestowania dotąd nieznanych zapachów, odwiedzenia fajnych miejsc. Co chcę, aby dał Wam mój blog? Mnóstwo przydatnej wiedzy perfumowej, wieści ze świata kosmetyków, masę porad jak dbać o siebie.

Niektórzy z Was znają mnie z wcześniejszych magazynów drogerii Hebe (papierowych i online) – przez dwa lata prowadziłam autorski dział o perfumach, w którym co miesiąc prezentowałam i omawiałam nowości rynkowe oraz udzielałam porad dotyczących perfum. Wersje online dostępne są TUTAJ, dla zainteresowanych udostępnię wybraną odbitkę z papierowych wersji.

Poza blogiem prowadzę warsztaty perfumowe i prywatne spotkania zapachowe, pomagając klientowi dobrać odpowiednie perfumy dla siebie. Perfumy są moją pasją od wielu wielu lat!

Katarzyna Zamielska

katarzynazamielska@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>