panache modelled by role models 2016 kampania

Panache i Bicie Rekordu Guinnessa w Samobadaniu Piersi

PODJĘTA ZOSTAŁA PRÓBA POBICIA REKORDU GUINNESSA W SAMOBADANIU PIERSI.

Każdego roku w Polsce u ponad 17 tys. kobiet diagnozuje się raka piersi. Niestety, około 35% z nich nie ma szansy na wyleczenie z powodu zbyt późnego wykrycia choroby. Najczęstszym powodem jest późne zgłoszenie się do lekarza oraz brak wiedzy na temat wykonywania samobadania piersi.

Izabela Sakutova

Rekord Guinnessa w samobadaniu piersi!
1 października 2016 ruszyła 5. edycja kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM. Organizator, bieliźniana marka Panache, specjalizująca się w produkcji bielizny D+, wspólnie ze Stowarzyszeniem Polskie Amazonki Ruch Społeczny, podjęli się PRÓBY POBICIA REKORDU GUINNESSA W SAMOBADANIU PIERSI, które odbyło się na Błoniach przy Stadionie Narodowym w Warszawie.

Na miejscu eventu obecne były również brafitterki Panache, które zadbały o dopasowanie biustonoszy dla chętnych uczestników spotkania. Do ustanawiania rekordu Guinnessa w samobadaniu piersi dołączyli również miłośnicy i miłośniczki motocykli poprzez swój symboliczny przyjazd na Stadion Narodowy – ze wszystkich stron Warszawy. Zobaczcie film z wydarzenia.Oddaj stanik do re(CYC)lingu!
W ramach wydarzenia zbierane były również stare, niepotrzebne staniki do re(CYC)lingu. Marka Panache, specjalizująca się w produkcji bielizny do miseczki K, w ramach kampanii daje wyjątkową możliwość pozbycia się źle dopasowanych biustonoszy, które zalegają w naszych szafach. Całkowity zysk z zutylizowanych przez firmę 3R Recycling Solutions biustonoszy zostanie przekazany na wsparcie działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z rakiem piersi. Każdy oddany stanik wymieniany był na KUPON O WARTOŚCI 20zł przeznaczony na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache.

Nie mogłaś uczestniczyć w wydarzeniu? Nic straconego!

Przez cały październik możesz również oddawać swoje znoszone staniki w salonach oferujących bieliznę Panache (adresy sklepów na www.dotykamwygrywam.pl) i w zamian otrzymać KUPON O WARTOŚCI 20zł. W sklepach tych możesz też skorzystać z wiedzy przeszkolonych przez specjalistów z Centrum Onkologii brafitterek, na temat profilaktyki raka piersi oraz zaopatrzyć się w zawieszki pod prysznic zawierające instruktaż samobadania.

„Kampania Dotykam=Wygrywam wspiera walkę z rakiem piersi promując edukację w zakresie samobadania, jak i noszenia właściwego rozmiaru biustonosza – mówi Izabela Sakutova, pomysłodawca akcji i przedstawiciel Panache. Będąc w przemyśle bieliźnianym, za nasz obowiązek uważamy popularyzowanie w świadomości kobiet konieczności dbania o zdrowie piersi. Dodatkowo „Kosze na Biustonosze” są łatwym sposobem pozbycia się zalegających w szufladach niechcianych staników i tym samym wsparcia działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z rakiem piersi” – podkreśla organizatorka, Izabela Sakutova.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>