Panache Press Day 2017 (dużo zdjęć)

7 marca 2017 w Warszawie odbył się wyjątkowy event Panache, podczas którego można było poznać i podziwiać najnowszą kolekcję ultrakobiecej bielizny na sezon wiosna – lato 2017.

Trudno było przejść obojętnie obok wyrafinowanych kompletów urzekających żakardowymi koronkami, delikatnymi printami płatków kwiatów czy wyrazistych pasków w marynarskim stylu. Mnogość wzorów i kolorów przyprawiała o pozytywny zawrót głowy (energetyczne, wiosenno – letnie barwy od soczystych sorbetów po neutralne, klasyczne beże, ponadto nawiązanie do kultury etnicznej, kubańskiej i romantyzmu), każda kobieta znajdzie w bieliźnie Panache swój ulubiony fason i rozmiar (do miseczki K, w obwodach od 60cm pod biustem!!) – co ciekawe, niektóre modele można sprytnie połączyć z codzienną garderobą, stają się wówczas uniwersalne, dodają charakteru stylizacji będąc uosobieniem maksymalnej kobiecości i funkcjonalności.

Nie można zmienić mijającego czasu, ale można i trzeba zmieniać bieliznę na lepszą, wygodniejszą, która doda nam pewności siebie, odwróci uwagę od „historii wypisanej na twarzy” i zapewni komfort na cały dzień. Od kilku lat polecam Panache i ogromnie cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w tym – w pewnym sensie refleksyjnym – wydarzeniu.

Firma Panache Lingerie sukcesywnie realizuje przyjęte założenia, główne wartości jakimi są dopasowanie, podtrzymanie, maksymalne wsparcie, komfort i modne wzornictwo czyli najważniejsze składniki podczas projektowania wysokiej jakości bielizny.

https://www.facebook.com/craftedforfit – tutaj można oceniać projekty gości.

Osobiście najbardziej spodobały mi się: oferta Cleo by Panache jako synonim młodości, energii, radości, niezachwianej wiary w dobry dzień, zabawy i tej pozytywnej naiwności i ufności, której czasem w prawdziwym życiu czasem nam brakuje, oraz klasyczne czarne biustonosze.

Izabela Sakutova Panache.pl i Katarzyna Zamielska Perfumella.blog.pl

Więcej informacji na temat wszystkich marek i firmy oraz adresy sklepów znajdziecie na www.panache.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>