Jakich perfum używa Izabela Olchowicz – Marcinkiewicz? Autorka bestsellerowej książki ZMIANA zdradza ulubione perfumy tylko na Perfumella.blog.pl!

         Wiosna to najpiękniejsza pora roku, przyroda budzi się do życia, dni są coraz dłuższe, rozkwitają kwiaty rozdając wokoło uśmiechy i piękny zapach a zwierzęta budzą się z zimowego snu. Powietrze jest rześkie, czujemy się lepiej, mamy więcej energii do działania i głowę pełną fajnych pomysłów. Wówczas cechuje nas ogromny optymizm, ufność, otwartość, jesteśmy zachwyceni otaczającym nas światem i doceniamy każdą chwilę, czasem w beztroski sposób.

Wiosna to znamienny czas wielkiej Zmiany. Zmiany w życiu prywatnym, zawodowym lub w codziennej diecie, w metodach pielęgnacji i dbania o siebie, w wyborze nowych kosmetyków i pachnideł.

Źródło foto: magia.onet.pl

Nie byłabym sobą gdybym nie zapytała Izabeli Olchowicz – Marcinkiewicz, autorki świetnej książki ZMIANA, z czym jej kojarzy się wiosna i jakie wybierze perfumy na tenże sezon?

Tylko na stronie Perfumella.blog.pl zdradza jakich perfum używa!

Według Izy wiosna to czas, w którym trzeba podjąć rewolucyjne kroki do Zmiany swojego życia i odpowiedzieć sobie na pytanie: co w życiu jest najważniejsze?

Zapach perfum niesie ze sobą wzniosłe uczucia, powoduje pytania, wprawia w dobry nastrój lub wręcz przeciwnie, przywołuje nieprzyjemne wspomnienia, jakby kazał coś dobrego zrobić dla siebie, by oderwać się od szarej rzeczywistości. Niektórym pomaga, ale tylko w połączeniu z zadumą, refleksją, upartym wsłuchiwaniu się w poszczególne akordy.

Jakich perfum używa Izabela Olchowicz Marcinkiewicz?

Iza na wiosnę 2017 wybrała dwie wyraziste i cudownie pachnące wody perfumowane – Lancome Miracle i Burberry Weekend.

Perfumy Miracle uwielbia za radosne, urocze różowe opakowanie, za wspaniały charakter kompozycji, która jest dobra na każdy romantyczny wypad, kolację we dwoje, ceni w nich również swoistą, wodzącą za nos delikatność. Jakie nuty zapachowe kryje w sobie ten klasyczny już dziś zapach? Miracle czyli z ang. cud, objawienie rozpoczyna się soczystymi nutami liczi (śliwki chińskiej) połączonej z delikatnymi płatkami frezji, serce stanowi specjalna mieszanka złożona z upojnej magnolii, chłodnego imbiru i musującego, pikantnego pieprzu (przełamującego słodycz liczi), zaś nuta bazowa wieńcząc dzieło, przepełniona jest zmysłową wonią ambry, jaśminu i krystalicznego piżma. Miracle to perfumy inspirujące, dodające energii, eleganckie, wzmacniające pewność siebie, przypominające, że nasze życie jest cudem, jest niezwykłe i powinniśmy żyć TU i TERAZ, być otwarci na ZMIANY.

Dla Izy zapach Burberry Weekend symbolizuje wolność i Londyn, jego żywiołowość i nieprzewidywalność. To miasto, które nigdy nie śpi.  

Jak pachną Burberry Weekend? Niniejsze perfumy są wizją relaksu, swobody, nieskrępowania, pomyślności, dzielenia się dobrym humorem. Rozpoczynają się słodkim powiewem soczystej mandarynki i znanej z umiejętności poprawiania zapachem samopoczucia – rezedy. Delikatna kwiatowa nuta środkowa czyni kompozycję jeszcze bardziej kobiecą, wszystko za sprawą kwiatu subtelnie pudrowej dzikiej róży, słodkawego kwiatu brzoskwini, irysa, hiacynta i nektarynki. Drzewo cedrowe wraz z drzewem sandałowym dodają głębi, sprawiając, że zapach jest przyjemnie świeży i relaksujący, stworzony dla szczęśliwej, pełnej życia kobiety, która zechce go nosić ku podkreśleniu swojego piękna i wyjątkowości.

Jak zauważyliście, ZMIANA w egzystencji może być dokonana chociażby poprzez nowe perfumy. One napiszą nową, lepszą historię. Dla obserwatora ten proces wydaje się być błyskawiczny, oczywisty, ale z perspektywy zainteresowanego jest długotrwały. Warto jednak osiągać cele, wkładać wysiłek, jeszcze raz „przepracować” doświadczenia i zaopatrzyć się w dużą dozę cierpliwości a wszystko na pewno się ułoży.

Zajrzyjcie na oficjalną stronę Izabeli w poszukiwaniu inspiracji, tam również możecie nabyć książkę Zmiana, będącą jej autobiografią izabelaolchowiczmarcinkiewicz.pl

3 myśli nt. „Jakich perfum używa Izabela Olchowicz – Marcinkiewicz? Autorka bestsellerowej książki ZMIANA zdradza ulubione perfumy tylko na Perfumella.blog.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>