Platinum Homme – nowy wymiar męskości według Jacques Battini (recenzja męskich perfum)

Firma Jacques Battini sezon letni 2017 rozpoczęła od ekscytującego i dynamicznego zapachu Platinum Homme.

Stworzono go z myślą o prawdziwych mężczyznach – odważnych, charyzmatycznych, ponad wszystko kochających wolność i niezależność, zdających się na swój instynkt, żyjących zgodnie ze swoimi przekonaniami i upodobaniami. Jakie nuty zapachowe w sobie kryje?

HYMN NA CZEŚĆ MĘSKOŚCI

Flakon niniejszej wody toaletowej symbolizuje moc i determinację. Elegancki i zwracający uwagę, został wykonany z masywnego szkła pokrytego lustrzaną metalizą. Swoistą kropkę nad „i” stanowi delikatna dekoracja – prawdziwy kryształek Swarovskiego. Platynowa barwa buteleczki doskonale odwzorowuje nazwę – Platinum oraz temperament pachnidła, symbolizuje rozwój duchowy, szukanie dobra w innych ludziach, niezależnie od ich statusu materialnego.

Mężczyźni oddają duszę jak kobiety ciało, stopniowo, strefami dobrze bronionymi  – Andre Maurois

Źródło darmowego foto: pexels.com

LAWENDOWO – MORSKI RAJ

Owiany ziołową świeżością i goryczką Platinum kryje w sobie orzeźwiającą, pobudzającą woń włoskiej bergamotki, cytryny i słodko – gorzkawego rozmarynu. Prym wiedzie cierpka i zadziorna lawenda z Prowansji – nowa kwintesencja pociągającej męskości. Trwa nieustannie przez całą projekcję pachnidła i harmonijnie przepływa pomiędzy akordem róży i jaśminu. Ma moc, aby przeniknąć nawet przez przypieczone drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, ziemisty mech dębowy oraz piżmo formujące i podbijające pulsującą nutę głowy.

Platinum Homme to kompozycja chłodna, z cieplejszym, lecz wciąż natchnionym lawendowo – morsko – mchowym wątkiem. Gdyby wyobrazić sobie ten zapach jako fakturę tkaniny – byłaby o gładkiej, granatowo – zielono – białej, zimnej powierzchni, w której wtopiono drobiny srebrnego szkła.

Źródło darmowego foto: pexels.com

Życie mężczyzny jest ufarbowane na kolor jego wyobraźni – Marek Aureliusz

DLACZEGO RÓŻA I JAŚMIN?

Woda toaletowa Platinum Homme jest wyrazem siły, charyzmy, indywidualności. Odważna interpretacja klasycznych nut zapachowych powoduje, że stają się totalnie nowoczesne, bardzo świeże, witalne i rekomenduję je na dzień. Dużym zaskoczeniem dla mnie okazały się dwa składniki – jaśmin i róża, występujące najczęściej w damskich perfumach, aczkolwiek w tej propozycji są praktycznie nie wyczuwalne, wpływają na stopniowe zwiększanie się świeżości i głębi.

Mężczyzna ma jedyną miłość – świat. Kobieta ma jedyny świat – miłość – Peter Altenberg

Najpierw idzie on, zapach podąża za nim niczym cień.

W znakomitej projekcji i trwałości czuję inspirację mężczyzną nie okazującym swojej zmysłowości, otwartymi przestrzeniami, wiatrem, intensywnie niebieskim niebem i morzem, po prostu skrajnie różnymi cechami, bodźcami, pobudkami, mającymi znaczny wpływ na ostateczny charakter Platinum Homme. Jest to naprawdę bardzo udany zapach od Jacques Battini, na długo zapadający w pamięć, choć grający drugoplanową rolę to pozostawiający za mężczyzną intrygującą aurę.

GDZIE KUPIĆ PLATINUM HOMME?

Zajrzyjcie do oficjalnego sklepu internetowego sklep.jacquesbattini.pl a subskrybując newsletter otrzymacie 10% rabatu na zakupy. Stacjonarnie niniejsze perfumy dostępne są jedynie w sieci drogerii Hebe na terenie całej Polski.

Jedna myśl nt. „Platinum Homme – nowy wymiar męskości według Jacques Battini (recenzja męskich perfum)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>